Pastarom

Pastarom

Pastarom, profesyonel kadrosu ile her zaman ilkleri ve en iyileri müşterilerine sunmayı hedefleyerek, dünyanın en çok tercih edilen lider markalarını Türk Gıda Sektörü ile buluşturmaktadır. Pastarom, sahip olduğu yenilikçi vizyon ile farklılığını sektörde kanıtlamış bir kuruluştur.

Kuruluşundan bu yana gıda güvenliği ve insan sağlığı ilkelerini temel alan Pastarom,   global alanda gerek profesyoneller gerekse tüketiciler tarafından tercih edilen dünyanın lider markaları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Pastarom, sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra bu ürünlerle yeni vazgeçilmez lezzetlerin geliştirilmesi için gerekli eğitim misyonunu da kendine ilke edinmiştir. İş ortağı olan dünya markalarının ekipleri ve kendi bünyesindeki şefler vasıtasıyla Avrupa’da edindiği yenilik ve gelişmeleri geniş müşteri kitlesine aktararak Türkiye’de insanların yepyeni tatlarla tanışmasını sağlamaktadır.

Pastarom, yaygın lojistik ve dağıtım organizasyonu ile bugün temsilcisi  olduğu markaları Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktadır. Kurmuş olduğu dağıtım kanalları ile distribütörlerden son kullanıcı olan ev hanımlarına kadar geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Bugün Türkiye’nin önde gelen otel,  restaurant, café, pastane ve dondurmacıları Pastarom’un kalitesi dünyaca tescillenmiş ürünlerini kullanmaktadır.  

Vazgeçilmez lezzetler arayan ve dünyanın lezzet trendlerini takip edenler için Pastarom kaliteli yenilikci ürünleri ile her zaman en iyi çözüm ortağı olmaya devam edecektir.