Imballagi Alimentari

IMBALLAGGI ALIMENTARI S.R.L. g覺da ambalaj覺 sektöründe 襤talya’n覺n önde gelen firmalar覺ndan biridir.

SRL Ambalaj G覺da Firmas覺 1997 y覺l覺nda kuruldu. Y覺llar içerisinde yürüttüü faaliyetler dorultusunda ambalajlar覺n farkl覺 kullan覺m alanlar覺ndan dolay覺 Anelio C. SNC, SAS ve Gel Box SRL olarak kendini sektörel bölümlere ay覺rm覺t覺r.

BOX GEL: Firman覺n özel alan覺 olan dondurmalar ve pastalar için farkl覺 ekillerde ve modellerde izortermal kaplar, plastik ve karton bardaklar, dondurulmu tatl覺lar ve dondurmal覺 pastalar için özel yal覺t覺ml覺 kutular, s覺cak ve souk yemek ta覺nmas覺 için izotermal büyük kaplar, plastik ka覺klar, ka覺t ve plastik al覺veri torbalar覺, ka覺t ve polietilen torbalar ve dier birçok aksesuarlar覺n üretimini bu firma üzerinden yapmaktad覺r.

Toskana’n覺n kalbinde Sinalunga ehrinde yer alan Imballaggi Alimentari, kendi kamyonlar覺 ve ulusal ta覺ma firmalar覺 sayesinde çok iyi organize bir da覺t覺m a覺na sahiptir. Bundan dolay覺 dünyan覺n birçok noktas覺na sorunsuz ürün da覺t覺m覺 yapmaktad覺r.

Yüksek kaliteli ürünler, birlikte çal覺t覺klar覺 müterilerin ihtiyaçlar覺n覺 dikkatli ve itinayla gerçekletirmesi, servis ve ürünlerde kolayl覺k salamas覺 Imbalaggi Alimentari firmas覺n覺 g覺da ambalaj sektörünün en önemli firmalar覺ndan biri yap覺yor.

Dondurma Straforu Sunnygel
Dondurma Straforu Easygel
Plastik Dondurma Kab覺
Karton Dondurma Kab覺
Plastik Dondurma Ka覺覺