Dondurma by Gelato Magazin / Ağustos – Ekim 2016

Dondurma by Gelato Magazin / Ağustos – Ekim 2016

Mec3 Yenilikleri

Lokomotif markamız olan Mec3 Türkiye’de ve dünyada Artizan İtalyan dondurması deyince akla ilk gelen markadır. Geniş ürün yelpazesine bu yıl içerisinde yenilerini ekleyerek müşterilerimize eşsiz lezzetler sunmayı hedefledik.

Öncelikli olarak son zamanların trend tatlısından esinlenerek özel formülasyonlu Trileçe Paste’yi ürünlerimize ekledik. Bunun yanında yazın vazgeçilmez meyvesi Şeftali Paste’yi ve Hurma Besleme’yi müşterilerimizin beğenisine sunduk. Müşterilerimize sunulan yeni dondurma reçeteleri ve yapılan demo çalışmalarından aldığımız olumlu geri dönüşler markamıza olan ilgiyi ve ürünlerimize duyulan beğeniyi bizlere göstermiş oldu. Bundan aldığımız güç ile bizde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Mec3’ün özel markası olan Quella ailesini de genişlettik. Bu yazın en favori iki dondurması olacağını düşündüğümüz rakipsiz lezzet Quella Fıstık ve Quella Yerfıstığı’nı getirdik.

Pastarom Yeni Markaları Bünyesine Kattı

Mec3 ile butik bir çikolata markası olan Valrhona ürünlerimizin yanında pastacılık sektöründe başka ihtiyaçları da müşterilerimize sunmak istiyorduk.

 

Bu doğrultuda portföyümüze öncelikle dondurma tüketiminde kullanılan kup, plastik kaşık ve saklama amaçlı köpük straforlar üreten alanının öncü firması Imballaggi Alimentari ile anlaşma imzalayarak Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olduk.

Imballaggi Alimentari’nin özel alanı olan dondurmalar için farklı şekillerde ve modellerde izortermal kaplar, plastik ve karton kaplar, plastik kaşıklar müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.

Pastacılık alanında ki ürün yelpazemizi de genişletmeye devam ettik. Fransa menşeili, portföyünde onlarca çeşidi barındıran donuk meyve püresi üreticisi Capfruit ile anlaştık. Capfruit’in meyve pürelerini meyve kokteyllerinde, dondurmalarda, çikolata dolgularınızda kullanabilir, farklı meyve aromalı lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Smet ile Eşsiz Görüntüler Elde Edebilirsiniz

Belçika’nın ünlü firması, çikolata dekorasyon ürünleri ile dünya çapında müşterilerine hizmet veren Smet markasını da bünyemize katıp müşterilerimize bu alanda da hizmet vermeye başladık. 50 yıldır dekorasyon ürünleri tedarikçisi ve çözüm ortağı Smet ürünleri ile de tüm pasta, dondurma gibi ürünlerinizi süsleyip eşsiz görüntüler elde edebilirsiniz.

Ürünlerin Türkiye’de ki satışına yeni başlıyoruz. Satış öncesi yaptığımız demo çalışmaları ve lezzet testlerinde aldığımız olumlu geri dönüşler, pazardaki bu boşluğu dolduracak doğru marka ve ürünleri getirdiğimizi ispatlıyor. Ayrıca Smet bugün hala Belçika, Almanya ve Polonya’da bulunan üretim tesislerinden dünya çapındaki tüm müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.