Değerlerimiz

Takım çalışmasının, başarının temel koşullarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimize bayilerimiz ile birlikte daha iyi hizmeti sunmak amacı ile kendimizi sürekli yenileyen, eğitime önem veren, çevre ve topluma duyarlı, dinamik bir kuruluş olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 

Bayilerimiz / İş Ortaklarımız: Bayilerimiz bizim iş ortağımızdır. Pastarom, bayileri ile kurduğu sağlam ve uzun vadeli iş ortaklıkları ile dürüst ve şeffaf iletişim ilkesi ile çalışmalarını sürdürmeyi kendine prensip edinmiştir.

Müşteriler: Değer katan ürün ve hizmetlerle karşılıklı fayda sağlayan ticari ortaklıklar, standartlar geliştirmek ve sürdürmek, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak ve beklentilerini fiyat, kalite, güvenlik ve çevresel etki koşullarında karşılamayı prensip edindik.

Gıda Güvenliği ve İnsan Sağlığı: Sağlık, güvenlik ve çevrenin korunmasıyla ilgili sorumluluğumuzun bilincine sahip yönetimimiz ve kadromuz tüm iş ortaklarının da aynı bilinç ve hassasiyet ile çalışmasını sağlamak prensibine sahiptir. Yaşadığımız toplumun haklarına saygı gösterip onların yaşam koşullarının geliştirilmesi için üzerimize düşen görevlerin bilinci ile çalışmaktayız.

Kalite: Çalışma felsefemizin önemli bir parçası olarak, bütün çalışmalarımızda kalite ve bu konuda istikrarın sağlanması ve geliştirilmesi için sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinç ile her zaman üstün kaliteli ürünleri en iyi hizmet ile sunmaya devam edeceğiz.

İnsan Kaynakları: Amacımız, Pastarom Ailesi üyelerinin kişisel gelişimini, becerilerini ve mesleki yetkinliklerini geliştirerek takım ruhu ile hareket eden bir ekip olmak için gereken her türlü eğitimlerden faydalanmalarını sağlamak ve kariyerlerinin gelişimi için yardımcı olmaktır.